ZAMKNIĘCIE LISTY ZGŁOSZEŃ ZA:



Informacje dla uczestników rajdu.

Na tej stronie znajdziecie wszelkie niezbędne dokumenty rajdowe: regulaminy, formularze, harmonogramy, komunikaty i inne.

Skrócony program rajdu

wydarzeniedatagodz.wydarzeniedatagodz.
Opublikowanie regulaminu uzupełniającego:11.08.201723:59 Otwarcie listy zgłoszeń:28.08.201723:59
Zamknięcie listy zgłoszeń:18.09.201723:59 Odbiór administracyjny:23.09.201710:00 - 12:30
Badanie kontrolne BK-1:23.09.201713:00 - 17:00 Publikacja listy startowej:23.09.201717:15
Odprawa uczestników:23.09.201717:15 Start rajdu (1-ej załogi):23.09.201718:27

  

Oficjalna lista zgłoszeń  

lp. NR Kierowca / Pilot Samochód Klub Kl.
1 1 Wojciech Stefankiewicz / Sławomir Koszuta Mitsubishi Lancer Evo 5 AK Stargard 5
2 2 Mariusz Rybiński / Piotr Jamroziak Mitsubishi Lancer EVO IX Automobilklub Morski 5
3 3 Arkadiusz Tyc / Tomasz Andrzejewski Subaru Impreza STI Ra AK Włocławski 5
4 4 Tomasz Buńka / Agnieszka Baryłowicz Audi A4 Quattro Automobilklub Koszaliński 5
5 5 Damian Walczak / Patrycja Glembin Subaru Impreza AK Morski 5
6 6 Waldemar Dziedzic / Bartosz Piotrowski Mitsubishi Lancer evo 6 AK Morski 5
7 7 Dariusz Matyjaszek / Dariusz Otczyk Subaru Impreza Automobilklub Koszaliński 5
8 8 Bartek Gesikowski / Marek Walas Mitsubishi lancer evo 4 AK Stargard 5
9 9 Krzysztof Wojnowski / Witold Wojnowski Audi 80 AK Morski 5
10 10 Paweł Pisz / Radosław Mroczkowski Subaru Impreza Automobilklub Koszaliński 5
11 11 piotr brzoskowski / piotr bielinski mitsubishi evo 9 niezrzeszony (Złotniki) 5
12 12 Jacek Tarazewicz / Krzysztof Bąkowski Subaru Impreza Automobilklub Gorzowski 5
13 14 Adrian Wilewski / Kamila Tarazewicz Subaru Impreza nz 5
14 15 Krauzowicz Michał / Krauzowicz Aleksandra Ford Focus RS niezrzeszony (Kołobrzeg) 5
15 16 Michał Mierniczak / Michał Gebert Abarth Grande Punto AK Morski 5
16 17 Paweł Kiełbasa / Bartosz Dębowski BMW E36 AK Stargard RWD
17 18 Damian Kopeć / Krystyna Kopeć Bmw E46 compact Automobilklub Koszaliński RWD
18 19 Marcin Domka / Anna Górecka BMW E30 Automobilklub Koszaliński RWD
19 20 Leszek Dobrucki / Tomasz Brzozowski BMW e30 AK Stargard RWD
20 21 Mateusz Milczarek / Michał Kobiera BMW AK Rallyland RWD
21 22 IREK JANDZIO / KUBA ŁAPUT BMW COMPACT 1,8 is AUTOMOBILKLUB KOSZALIŃSKI RWD
22 23 Łukasz Ogrodowski / Grzegorz Gruszka BMW e36 Coupe 1.8is Automobilklub Koszaliński RWD
23 24 Patryk Kunikowski / Tomasz Baranowski BMW 318 AK Morski RWD
24 25 Olgierd Nikel / Mateusz Nikel BMW 318 ti AK Bydgoszcz RWD
25 26 Oscar Schmidt / Marta Korszylowska BMW AK Stargard RWD
26 27 Łukasz Krauzowicz / Polanowski Roberet BMW E60 niezrzeszony (Kołobrzeg) RWD
27 28 Przemysław Sawicki / Drausal Martyna Citroen Saxo AK Morski GOŚĆ
28 29 Tomasz Hildebrand / Paula Szal Opel Astra AK Morski 4
29 30 Dawid Matysiak / Rzepiński Marek BMW E30 F20 c AK- Rallyland 4
30 31 Krzysztof Mazurek / Andrzej Szewczyk HONDA CIVIC Automobilklub Koszaliński 4
31 32 Dawid Chamier-Gliszczynski / Hubert Warmiński Toyota Automobilklub Koszaliński 4
32 33 Adam Borzynski / Filip Wąsowicz Volkswagen Golf AK Morski 4
33 34 Jakub Frąszczak / Krystian Barszcz Renault Clio AK Morski 4
34 35 PAWEŁ KRYSIAK / MONIKA KRYSIAK HONDA CIVIC AUTO KLUB SZCZECIN 4
35 36 MARIUSZ MAJCHRZAK / AGNIESZKA MAJCHRZAK FORD PUMA AUTOMOBILKLUB GORZOWSKI 4
36 37 Krzysztof Listewnik / Piotr Zimowicz Ford Focus AUTOMOBILKLUB MORSKI 4
37 38 Piotr Nawrocki / Michał Jacniacki Opel Astra AK MORSKI 4
38 39 Agnieszka Chwienda / Karolina Macholl Daewoo Lanos AK Morski 4
39 40 TOMASZ JĘDRZEJCZAK / JOANNA JĘDRZEJCZAK OPEL ASTRA AK BYDGOSKI 4
40 41 Dominik Wąsowicz / Justyna Wąsowicz Alfa Romeo 156 niezrzeszony 4
41 42 Krystian Augustyniak / Patryk Gizela VW GOLF AK Morski 4
42 43 Krzysztof Zieniewicz / Kamil Kałandyk Honda Civic Automobilklub Koszaliński 4
43 44 Piotr Żytkiewicz / Emil Kozłowski Renault Clio niezrzeszony (Gdańsk) 4
44 45 Michał Iwańcio / Jarosław Iwańcio Honda Civic Automobilklub Koszaliński 3
45 46 Tomasz Bilski / Wiktor Szkarapata Honda Civic Klub Motorowy Winogrady 3
46 47 Jan Fabiszewski / Marcelina Ostrowska Honda Civic Automobilklub Szczeciński 3
47 48 Maciej Andriaszkiewicz / Paweł Andriaszkiewicz Citroen Saxo VTS niezrzeszony 3
48 49 Karol Lemański / Dariusz Chałupnik Honda ak Szczecin 3
49 50 Robert Gościniak / Anna Budzyńska CITROEN C2 Automobilklub Bydgoski 3
50 51 Maciej Tłuszczak / Maciej Furtak Suzuki Automobilklub Koszaliński 2
51 52 Tomasz Piątkowski / Jacek Piątkowski Honda Civic Automobilklub Stargardzki 2
52 53 Dariusz Pękalski / Daniel Pękalski Honda Civic AK Stargard 2
53 54 Krzysztof Kłosowski / Marek Kłosowski Suzuki, Swift Auto Klub Szczecin 2
54 55 JAROSŁAW DOLIŃSKI / GRZEGORZ DOLIŃSKI CITROEN SAXO VTS AUTOMOBILKLUB WIELKOPOLSKI 2
55 56 Mateusz Zagórski / Karolina Grzesiak Honda Civic niezrzeszony (Szczecin) 2
56 57 Patryk Szymczak / Aleksandra Janik Peugeot 106 XSi Automobilklub Koszaliński 2
57 58 Joanna Piotrowska / Dorota Piotrowska Opel Astra 1.4 KAT Automobilklub Wielkopolski 2
58 59 JACEK MICHALSKI / MACIEJ SKUBIJ POLSKI FIAT 170 SPORT AK DOLNY ŚLĄSK 1
59 60 Paweł Żywicki / Adrian Ryś Fiat niezrzeszony (Bytów) 1
60 61 Damian Majchrowski / Filip Olejniczak Fiat Cinquecento AK Morski 1
61 62 RAFAŁ ADAMEK / MAŁGORZATA ADAMEK SMART niezrzeszony (Stary Borek) 1